Bir Dünya Markası

İstanbul-Avcılar'daki fabrikasında kaliteli ve seri üretimi aynı anda gerçekleştiren AXIS koşulsuz müşteri memnuniyetini en önemli çalışma prensibi olarak benimsemiştir. Sadece yurt içinde değil ihracat yapmış olduğu tüm ülkelerde özgün tasarımları, kusursuz işçiliği ile beğeni toplayan AXIS sadece bir Türk markası değil, bir dünya markası olma yolunda üretimden satışa tüm aşamalarda maksimum özeni ve çabayı göstermektedir.

Yüksek Teknolojiye sahip üretim bantı

AXIS; yaptığı özgün tasarımların yanısıra, yüksek teknolojiye sahip üretim bantlarında; iş ve alışveriş merkezleri, sağlık ve eğitim kuruluşları, kültür ve sanat merkezleri , kamu kurum ve kuruluşlarının yanısıra turizm ve otelcilik konusunda mobilya ile ilgili her türlü projeye A'dan Z'ye anahtar teslimi üretim yapmaktadır.

Türkiye’nin önde gelen tasarımcıları

Türkiye'nin önde gelen mobilya tasarımcıları ve mimarlarından oluşan profesyonel ekip; ele aldığı her proje için, projenin konseptini tamamlayıcı özel tasarımlar geliştirmekte ve yine sektöründe deneyimli ekipler tarafından bu projelerin uygulamaları gerçekleştirilmektedir.

 

Copyright @ 2016 Axis Web Sitesi Tasarımı

Türkiye ofis mobilyası sektörünün öncüsü

1994 yılından bu yana ofis mobilyası ve aksesuarları, oturma grupları, ayırıcı panel-duvar sistemleri üretimi, pazarlaması ve ihracatı üzerine hizmet veren AXIS, 2000 yılı ile yeniden yapılanarak, gerek kurumsal gelişme ivmesi gerekse üretim ve satış hacmi itibari ile Türkiye ofis mobilyası sektörüne yön veren firmalardan biri oldu.

Tasarımcı ve mimarların ilk tercihi

Ofis mobilyasında modern ve özgün bir marka yaratmayı hedefleyen firma, uzun süren tasarım çalışmaları sonucunda; kalite, estetik ve işlevselliği tek bir konsept çerçevesinde bütünleştirdiği ürünlerini AXIS markası ile pazara sundu.
Ofis mobilyasındaki global trendlere paralel olarak ürün gamı sürekli genişleyen AXIS, kısa zamanda tasarımcı, mimar ve iş çevrelerinin ilk tercihleri arasına yerleşti.

Yüzlerce firma, kaliteli hizmet anlayışı

Yurt içi ve yurtdışında uluslararası ölçekli pek çok projeye imza atan AXIS, bulundukları sektörlere önderlik eden yüzlerce firmanın kurumsal kimliklerini tamamlamak için seçtiği marka oldu